سایت مناقصه ها و مزایده های ایران و بین الملل

اطلاع رسانی جامع و روزانه آگهی های سراسر کشور و بین الملل با توجه به رشته فعالیت شما از طریق سایت ، ایمیل ، نمابر ، پیام کوتاه و اپلیکیشن

سایت مناقصه ها و مزایده های ایران و بین الملل

اطلاع رسانی جامع و روزانه آگهی های سراسر کشور و بین الملل با توجه به رشته فعالیت شما از طریق سایت ، ایمیل ، نمابر ، پیام کوتاه و اپلیکیشن

سایت مناقصه ها و مزایده های ایران و بین الملل

شماره تماس : 77582924 - 021
اطلاع رسانی جامع اطلاعات مناقصه ها و مزایده های ایران و بین الملل شامل مناقصه های شهرداری, مزایده های خودرو و املاک و ...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

۳ مطلب در مرداد ۱۳۹۳ ثبت شده است

این مرکز قادر است کلیه اطلاعات و آگهی های مناقصه، مزایده و فراخوان های منتشر شده، استعلام بها، ارزیابی کیفی و... در بیش از 600 عنوان نشریه و3200 درگاه اینترنتی رسمی و معتبر را به صورت روزانه و طی ساعات اداری از طریق ایمیل، سایت، پیام کوتاه و نمابر ارسال نماید.

به گزارش جام نیوز، پایگاه «ایران تندر» به نشانی www.etender.ir در راستای تامین بخشی از نیازمندی های بنگاه های اقتصادی دولتی و خصوصی ایران در عرصه اطلاع رسانی اقدام به ارائه خدمات در حوزه اخبار مناقصه ها و مزایده ها در سطح ایران نموده است.
 
بر اساس آمار، متوسط تعداد آگهی های مناقصه و مزایده در بخش های مختلف و متنوع صنعت، پیمانکاری، خدمات و بازرگانی در حدود 500 الی 600 عنوان در روز و بالغ بر 80 هزار آگهی رسمی منتشر شده در طول سال و در داخل کشور می باشد.
 
این مرکز قادر است کلیه اطلاعات و آگهی های مناقصه، مزایده و فراخوان های منتشر شده، استعلام بها، ارزیابی کیفی و... در بیش از 600 عنوان نشریه و3200 درگاه اینترنتی رسمی و معتبر را به صورت روزانه و طی ساعات اداری از طریق ایمیل، سایت، پیام کوتاه و نمابر ارسال نماید.
 
این مجموعه با بهره گیری از روش های نرم افزاری و همکاری با کارشناسان مجرب و متعهد، بانک اطلاعات آگهی های مناقصه و مزایده را در اختیار بنگاه های اقتصادی بزرگ و کوچک در سراسر کشور قرار می دهد.
 
متقاضیان محترم سرویس های مرکز می توانند همزمان با ثبت نام و طی مراحل اداری، اطلاعات و اخبار مربوط به مناقصه ها و مزایده های برگزارشده و یا در حال برگزاری را به صورت روزانه و به تفکیک زمینه فعالیت و حوزه جغرافیایی مورد نظر خود و به روش های متنوع دریافت نمایند.

کد خبر:197502 - اقتصاد

با تقدیم سلام و احترام ،
به استحضار می رساند که در عصر ارتباطات و فناوری اطلاعات ، برای دستیابی مطلوب در رشته های مختلف تولیدی ، خدماتی و بازرگانی ، وجود اطلاعات جامع و دقیق ، اهمیّت بسزایی دارد ، لذا در کنار شما تلاشگران فرهیخته قرار گرفته ایم تا با استفاده از تجارب دو دهه فعالیت مستمر مطبوعاتی خود ، اطلاعات تخصصی مورد نیازتان را عرضه کنیم . بر مبنای چنین نگرشی ، کارشناسان این شرکت ، اخبار مناقصات هر رشته را از منابعی مانند ، روزنامه ها (تهران و شهرستانها) مجلات ، فصلنامه ها ، بولتن ها ، سامانه های اطلاع رسانی و مراکز دولتی ، استخراج ، تفکیک و سپس به طور روزانه برای شرکت های طرف قراداد خود ارسال می کنند . امید است در صورت پیوستن آن شرکت به مجموعه مشترکان ، بتوانیم با اطلاع رسانی دقیق و مناسب ، نقشی موثر در تحقق اهداف شرکت تحت مدیریت شما و پیشرفت و توسعه کشور ، ایفا کنیم . .

ما بصورت تفکیک شده و با توجه به نیاز شما کلیه اطلاعات و آگهی های مناقصه، مزایده و فراخوان های منتشر شده در بیش از 600 عنوان نشریه و3200درگاه اینترنتی رسمی و معتبر بصورت روزانه و طی ساعات اداری با کمترین هزینه برای شما ارسال میکنیم.

 

مزایای سرویس های ما:

سایر مزایای این سرویس های ما:

برخی از مشترکین ما:

مرکز اطلاع رسانی مناقصات و مزایدات ایران در طول بیش از 9 سال حضور و فعالیت در حوزه اطلاع رسانی ، توام با تحقیق، توسعه و پژوهش توانسته است با نوآوری و ایجاد تحولات مثبت در حوزه اطلاع رسانی دستاوردهای قابل‌توجهی را در این زمینه از خود به جای بگذارد. ما از سال 84 تا کنون، به طور مداوم در حال معرفی خدماتی جدید با ویژگی‌های نوآورانه هستیم، و هر سیستم جدید اطلاع رسانی که عرضه کرده‌ایم، راهی بوده برای رفع یک نیاز ، از جمله جلوگیری از هدر رفتن زمان، کاهش هزینه‌ها، ارتقا بیشتر سیستم، و… پویایی … 
در این مرکز انتظار داریم همه چیز در بهترین سطح استانداردهای موجود باشد، و خوب را دشمن بهتر می‌دانیم. یعنی هر چه امروز ایجاد می‌کنیم، باز هم می‌تواند بهتر باشد. بنابراین در مرکز ما بهبود در روش‌ها و سیستم‌ها، و بهبود مهندسی اطلاع رسانی جزو فعالیت‌های مستمر است، و تغییر برای کسب نتایج بهتر که نهایتاَ مشتری از آن برخوردار خواهد شد، از اصول و ارزش‌های بنیادی ماست. 
مسیر رشد… 
مرکز مسیر رشد خود را دقیقاَ در چارچوب مأموریت چالشی‌اش برنامه‌ریزی کرده است. سال 1384 شرکت با 6 نفر آغاز به کار کرد. امروز بالغ بر 180 نفر عضو خانواده‌ی پایگاه ملی اطلاع رسانی مناقصات و مزایدات کشور هستند. امروزپایگاه ما، از ساختاری تخصصی برخوردار است، و هر روز صاحبان دانش بیشتری به همکاری دعوت می‌شوند امروز استانداردهای IMS در سیستم مدیریتی مستقر شده، و واحد طرح و توسعه یکی از توسعه‌یافته‌ترین بخش‌های این شرکت است. 
باز هم بالاتر… 
بزرگترین رقیب‌مان خودمان هستیم،‌ و با دستیابی به هر مرحله از موفقیت و ثبت یک رکورد جدید، هدف چالشی دیگری تعریف کرده، و باز هم برای یک رکورد جدید تلاش می‌کنیم. . .

  • موافقین ۱ مخالفین ۰
  • ۰۵ مرداد ۹۳ ، ۰۲:۱۶

دوست عزیز  با توجه به تجربه پرسنل مجموعه ایران تندر پیشنهاد میکنیم متن زیر را مطالعه فرمایید

در نظر داشته باشید که مجموعه ایران تندر فقط در حوزه اطلاع رسانی فعالیت نمی نماید

و وجود واحد مشاوره یکی از تمایز های این شرکت نسبت به شرکت های رقیب می باشد

در حقیقت با اخذ اشتراک یکی از سرویس های اطلاع رسانی شما از خدمات مشاوره رایگان

اعم از دریافت اسناد ، ارزیابی پروژه های مشابه ، اعلام پیشنهاد موفق و ... برخوردار خواهید شد

در حقیقت یک تیر و دو نشان خودمان....

با کمترین هزینه به کسب و کار خود رونق دهید

و فرصت ها را با سرویس های اطلاع رسانی ایران تندر  شکار کنید

کلیه اطلاعات و آگهی های مناقصه، مزایده و فراخوان های منتشر شده

استعلام بها ، ارزیابی کیفی و... در بیش از 600 عنوان نشریه و3200 درگاه اینترنتی

رسمی و معتبر بصورت روزانه و طی ساعات اداری با کمترین هزینه برای شما

طبقه بندی اطلاعات بر اساس زمینه های فعالیت

ثبت و انتشار رایگان آگهی های مناقصه و مزایده مشترکین محترم

سرویس ارسال اسناد (مناقصه و مزایده) از مبداء تا محل مورد نظر

ارسال اطلاعات شاخص ارزهای معتبر، شاخص طلا، اطلاعات

و اخبار نمایشگاه های داخلی، اطلاعات آماری

wWw.Etender.ir

و یا با شماره گیری کد زیر از طریق تلفن همراه خود    

ثبت نام خود را بدون نیاز به ورود مشخصات و هوشمند انجام دهید  

 

*724*888*103502#      :اشتراک شش ماهه پیام کوتاه

 

*724*888*103503#  :اشتراک شش ماهه سایت

 

*724*888*103504#         :اشتراک شش ماهه ایمیل

 

*724*888*103505#     :اشتراک یکساله سایت و پیامک

 

*724*888*103506#       :اشتراک یکساله سایت و ایمیل

 

*724*888*103507#       :اشتراک یکساله سایت و فاکس

 

طرف قرارداد با بیش از یکصد شرکت برگزار کننده مناقصه و مزایده که قرارداد رسمی

با شرکت ایران تندر جهت اعلام آگهی های عمومی و محدود خود دارند

 

عضویت بیش از 5000 مشترک حقیقی و حقوقی در کنار افتخار ارائه خدمات به حدود 4200 مشترک جهت دوره های متوالی و متناوب طی سال های اخیر، گواهی ست بر تامین کیفیت مورد نیاز مدیران توسط این مجموعه و طبعاً‌ الزام ما در راستای ارتقاء کمی و کیفی خدمات

wWw.IranTender.org

به شما پیشنهاد می کنیم همین امروز با مرکز اطلاع رسانی ایران تندر ـ دپارتمان فروش

جهت کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از مراحل اداری ثبت نام و چگونگی دریافت خدمات تماس حاصل فرمایید

www.Etender.ir

تلفن تماس :24521546 - 021

مشاوره تلفنی حتی خارج از ساعات اداری:09216246680

ایران تندر در خدمت شکوفایی اقتصادی کشور

 

  • موافقین ۱ مخالفین ۰
  • ۰۵ مرداد ۹۳ ، ۰۲:۱۴